Announcements & Documents

2019-2020 Güz Dönemi Bitki Koruma Bölümü "Hayvan Yetiştiriciliği" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dokümanları
Lecture Note
1/2/2020

2019-2020 Güz Dönemi Bitki Koruma Bölümü "Hayvan Yetiştiriciliği" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

BK-Final.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Hijyen ve Sanitasyon" Dersi Final Sınavı İçin Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Hijyen ve Sanitasyon" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Hijyen.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Üreme Biyolojisi" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Üreme Biyolojisi" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Ureme_Ozellikleri.pptx Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Çiftlik Hayvanları Endokrinolojisi" Dersi Final Sınavı İçin Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Çiftlik Hayvanları Endokrinolojisi" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Endo.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Alternatif Hayvansal Üretim Teknikleri" Dersi Final Sınavı İçin Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Alternatif Hayvansal Üretim Teknikleri" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Alternatif.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Koyun Yetiştiriciliği" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dökümanları
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Koyun Yetiştiriciliği" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Koyunculuk.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Çiftlik Hayvanlarında Üreme Teknolojileri" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/23/2019

2019-2020 Güz Dönemi Zootekni Bölümü "Çiftlik Hayvanlarında Üreme Teknolojileri" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

ÜremeTeknolojisi.rar Creative Commons License

2019-2020 Güz Dönemi Bitki Koruma Bölümü "Hayvan Yetiştiriciliği" Dersi Vize Sınavı İçin Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
11/9/2019

2019-2020 Güz Dönemi Bitki Koruma Bölümü "Hayvan Yetiştiriciliği" dersi vize sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dâhildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

BK-Zootekni.rar Creative Commons License

2018-2019 Bahar Dönemi "Keçi Yetiştiriciliği" Dersi Vize Sınavı Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
5/6/2019

2018-2019 Bahar Dönemi "Keçi Yetiştiriciliği" dersi vize sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

KEÇİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-2.pdf Creative Commons License

2018-2019 Bahar Dönemi "Suni Tohumlama ve Doğum Bilgisi" dersi vize sınavı yardımcı dokümanları
Lecture Note
4/6/2019

2018-2019 Bahar Dönemi "Suni Tohumlama ve Doğum Bilgisi" dersi vize sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Suni_Tohumlama.pdf Creative Commons License

2018-2019 Bahar Dönemi "Zootekniye Giriş" dersi vize sınavı yardımcı dokümanları
Lecture Note
4/6/2019

2018-2019 Bahar Dönemi "Zootekniye Giriş" dersi vize sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Zootekniye Giris.rar Creative Commons License

2018-2019 Güz Dönemi "Alternatif Hayvansal Üretim" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/24/2018

2018-2019 Güz Dönemi "Alternatif Hayvansal Üretim" dersi final sınavı için yardımcı dokümanlar ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Alternatif_Final.rar Creative Commons License

2018-2019 Güz Dönemi "Koyun Yetiştiriciliği" Dersi Final Sınavı Yardımcı Dokümanlar
Lecture Note
12/24/2018

2018-2019 Güz Dönemi "Koyun Yetiştiriciliği" dersi final sınavı yardımcı dokümanları ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Koyunculuk_Final.rar Creative Commons License

2018-2019 Güz Dönemi "Koyun Yetiştiriciliği" Dersi Vize Sınav Notları
Lecture Note
11/4/2018

2018-2019 Güz Dönemi "Koyun Yetiştiriciliği" dersi vize sınavı yardımcı dokümanları ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Koyunculuk.rar Creative Commons License

2018-2019 Güz Dönemi "Alternatif Hayvansal Üretim" Dersi Vize Sınavı için Yardımcı Doküman
Lecture Note
11/4/2018

2018-2019 Güz Dönemi "Alternatif Hayvansal Üretim" dersi vize sınavı yardımcı dokümanları ekte sunulmuştur. Bu notlar size yardımcı olacak niteliktedir yani sınavın tamamen bu notlar üzerinden gerçekleşeceği anlamına gelmez. Sınava derste aktarılan diğer yazılı, sözlü ve görsel öğeler de dahildir. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine kendinize dair açıklayıcı bilgiler içeren bir mail gönderebilirsiniz. Notları açabilmeniz için "Winrar" ve "PDF reader" programlarına ihtiyacınız vardır.

Alternatif_Hayvansal_Üretim_Teknikl....rar Creative Commons License

2017-2018 Bahar Dönemi "Suni Tohumlama ve Doğum Bilgisi" Dersi Final ve Bütünleme Sınavı Hakkında
Lecture Note
11/2/2018

2017-2018 Bahar Dönemi "Suni Tohumlama ve Doğum Bilgisi" dersi final sınavı DERSTE İŞLENEN KONULARDAN oluşacaktır. Şifre talepleriniz için "mkaliber@gmail.com" adresine mail atınız.

Suni Tohumlama ve Doğum Konuları.pd....pdf Creative Commons License

2017-2018 Bahar Dönemi "Keçi Yetiştiriciliği" Dersi Final ve Bütünleme Notları
Lecture Note
5/29/2018

2017-2018 Bahar Dönemi "Keçi Yetiştiriciliği" dersi final sınavı soruları ORTALAMA olarak %40 vize ve %60 final konularından oluşacaktır. Şifre talebi için "mkaliber@gmail.com" adresine tanıtıcı mail gönderiniz. Başarılar.

keçi yetiştiriciliği-10-80.pdf Creative Commons License

2017-2018 Bahar Dönemi "Suni Tohumlama ve Doğum Bilgisi" Dersi Vize Sınavı Hakkında
Announcement
3/30/2018
2017-2018 Bahar Dönemi "Keçi Yetiştiriciliği" Dersi Vize Notları
Lecture Note
3/30/2018

Dosya erişim şifresi için "mkaliber@gmail.com" adresine mail atınız.

keçi yetiştiriciliği-10-43.pdf Creative Commons License