A. Cingöz And S. Tinni, "Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama," Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2, pp.371-385, 2020
Cingöz, A. And Tinni, S. 2020. Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama. Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2 , 371-385.
Cingöz, A., & Tinni, S., (2020). Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama. Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2, 371-385.
Cingöz, AYŞE, And Selma Tinni. "Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama," Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2, 371-385, 2020
Cingöz, AYŞE And Tinni, Selma. "Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama." Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2, pp.371-385, 2020
Cingöz, A. And Tinni, S. (2020) . "Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama." Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi , vol.13, no.2, pp.371-385.
@article{article, author={AYŞE CİNGÖZ And author={Selma Tinni}, title={Katı Atık Yönetimi ve Sorunları: Tıbbi Atıklar Üzerine Hastanelerde Yapılan Bir Uygulama}, journal={Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi}, year=2020, pages={371-385} }